Vadné.cz - Upozorňujeme na vadné produkty a služby


Webhosting od Centralhost.eu

10. května 2011 Kategorie: Firmy, Služby

Tímto článkem zřejmě neoslovím širokou tématicky zaměřenou cílovou skupinu (koukám, že se tu nejvíce řeší plastová okna), ale i tak to má cenu. Když tím pomůžu třeba jen jednomu z vás, tak to mělo smyl 🙂

Chci varovat před firmou Centralhost.eu, která nabízí své služby v oblasti webhostingu. Jak to říct slušně a přitom výstižně? Jejich webhosting stojí za … Více času nejede než jede, když napíšete na technickou podporu, tak vám buď neodpoví vůbec nebo až za týden. A když už máte to štěstí, že vám odpoví třeba druhý den, tak je to v tomto stylu:

„S Vaším problémem se setkáváme poprvé a proto nemáme zkušenost s jeho odstraněním. Až zjistíme podrobnosti, tak se Vám ozveme.“

Není to přesná citace, ale na principu to nic nemění. Zkrátka amatéři, co si zřejmě někde v garáži rozjeli jeden server a hrají si na velkou hostingovou společnost. A ze své zkušenosti si troufnu tvrdit, že se dokonce jedná o tzv. one man show.

Po této zkušenosti jsem s firmou vypověděl smlouvu a nyní své weby hostuji jinde. Společně s výpovědí jsem zažádal i o vyplacení zbylé alikvotní částky z předplaceného hostingu. Velké naděje, že mi vrátí peníze, jsem si nedělal, ale proč to nezkusit. A reakce ze strany Centralhostu? Žádná, naprosto žádná.

Ozvali se až nyní (tj. asi po 6 měsících), s tím, že mi bude končit hosting, a že mi posílají fakturu na další období. Drzost největšího kalibru. Po tomto mailu jsem se také rozhodl celou svou zkušenost s Centralhostem sepsat a varovat ostatní. Myslel jsem, že už to dávno zabalili, ale oni ne. Oni klidně dál lákají další klienty. Vyhněte se jim!

Svou zkušenost nám zaslal Rasty, Děkujeme.

Počet komentářů: 1

“Webhosting od Centralhost.eu”


  1. Rovnaka skusenost…strasne vela trapenia od zaciatku az po koniec, neodporucam vobec, vobec nikomu.

    1


Napsat komentář

(číslicí) (*)

(*) = povinné pole