Vadné.cz - Upozorňujeme na vadné produkty a služby


Výplata provize u HelloMobile.cz

25. listopadu 2011 Kategorie: Služby

Před časem jsme vás informovali o vychytralých praktikách společnosti Emailing.cz, dnes se podíváme na obchodní podmínky u služby HelloMobile.cz, což je podobný reklamní systém.

Princip reklamního systému HelloMobile je velmi jednoduchý. Uživatel se zaregistruje, uvede své jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, emailovou adresu. Vyplní vstupní dotazník, kde uvede věk, povolání, bydliště, zda vlastní auto, zda je kuřák a další informace. Na základě těchto dat mu pak z webu HelloMobile.cz chodí reklamní sdělení do emailové schránky nebo na mobil formou SMS. Za příjem těchto reklam je pak uživateli připisována provize.

Součástí registrace je samozřejmě i odsouhlasení obchodních podmínek společnosti Zefcom Czech, s.r.o., která portál HelloMobile.cz provozuje. Zmíněné obchodní podmínky se určitě vyplatí prostudovat. Pokud tak neučiníte a bez rozmyslu s nimi budete souhlasit, můžete být ve finále velmi nemile překvapeni. Například budete po dobu dvou nebo tří let pečlivě přijímat a číst zasílanou reklamu, ale vyplacení provize se nedočkáte!

Narážím na odstavec 5.4 Obchodních podmínek pro uživatele, cituji:

5.4 Souhrnná odměna uživatele, na kterou vznikl uživateli podle smlouvy o poskytování služeb nárok (dle čl. 5.1 a čl. 5.2 obchodních podmínek), je splatná vždy až poté, kdy uživatel u smluvního partnera poskytovatele (u inzerenta) uskuteční nákup během reklamní akci realizované prostřednictvím služby nebo poté, kdy uživatel uzavře se smluvním partnerem poskytovatele (s inzerentem) jinou smlouvu definovanou v konkrétní reklamní akci realizované prostřednictvím služby, u které bude poskytovatelem uveden příznak „Nechte si vyplatit peníze z hello-účtu“. V případě, že k zániku smlouvy o poskytování služeb dojde dříve, než nastane splatnost první souhrnné odměny uživatele, zaniká nárok uživatele na odměnu podle smlouvy o poskytování služeb.

Obchodní podmínky v celém znění jsou k nahlédnutí na této adrese: http://hellomobile.cz/zmobile/policyIndividual.jsp

Jinými slovy, na vyplacení provize máte nárok pouze v případě, že vás některá z reklamních akcí zaujala natolik, že jste si nabízené zboží nebo službu objednali a zaplatili. Pokud ne, čtete jejich reklamní zprávy zdarma! Společnost Zefcom Czech, s.r.o. tak vymyslela další způsob jak legálně a zdarma zahrnovat tisíce lidí reklamním spamem!

Vždy, když podepisujete nebo na internetu zaškrtáváte souhlas s obchodními podmínkami, pečlivě si je pročtěte!

Počet komentářů: 8

“Výplata provize u HelloMobile.cz”


 1. ano je to tak jak se píše, už půl roku z nich vymáhám peníze a akorát mi odepisují jak už jsem zařazen do výplatního režimu a peníze mi budou vyplaceny. Žádnou jejich akci jsem neuskutečnil, ale vím o lidech kterým byla odměna vyplacena a také žádnou akci u této společnosti neuskutečnili.

  1
 2. Dobrý den, musím se přidat, zažádala jsem o vyplacení částky Kč 300,00 z účtu, od prosince 2011 mi tato částka je vyplácena, ovšem kde nic, tu nic, několikrát jsem na toto upozornovala, leč marně – je to o klamání lidí, a o hraní si navzájem do kapes – proto před touto rádoby společností varuji další důveřivce!!

  2
 3. Díky za včasné varování! O výplatu se ani pokoušet nebudu, svých 120 Korun jsem daroval na UNICEF, snad to pošlou alespoň jim. Jediné o co Hellomobile požádám bude zrušení účtu!

  3
 4. Jsou to podvodníci a neplatiči. Ucet zrusit nejde. Proto jsem nastavil automaticke mazani jejich emailu…

  Je snad nekdo komu by zaplatili ?

  4
 5. Jak jsem už psal, peníze co jsem tam měl jsem poslal jako dar na UNICEF. A asi po týdnu jsem požádal o zrušení účtu. Šlo to bez problémů jedním klikem. Od té doby mi žádné maily nechodí a na účet se už také nejde přihlásit. Takže možná jediné co na HelloMobile funguje je zrušení účtu 🙂

  5
 6. Díky za informace, peníze jsem taky poslala na UNICEF a zrušila účet. Tak uvidím, jestli mi od nich přestanou chodit maily :).

  6
 7. Ano, jsou to podvodníci. Peníze mi nebyly vyplaceny ani po využití 2 kampaní – po opakovaných žádostech o vyplacení.

  7
 8. Jak víte, při jejich chování, že tam peníze došly? Svět je plný optimistů….

  8


Napsat komentář

(číslicí) (*)

(*) = povinné pole