Vadné.cz - Upozorňujeme na vadné produkty a služby


Frital s.r.o. – souhrn informací

14. prosince 2010 Kategorie: Firmy, Služby

Jelikož se komentáře ohledně firmy Frital s.r.o. hromadí a začínají být nepřehledné, přinášíme souhrn informací, které v komentářích zazněly.

1) Jedná se o Společnost s ručením omezeným se základním kapitálem 200 000 Kč. Společnost tedy ručí maximálně do výše svého základního kapitálů. Zde je výpis z Justice.cz.

2) Před podáním trestního oznámení je vhodné prokazatelně (nejlépe doporučeným dopisem s dodejkou) firmu Frital kontaktovat (klidně na starou i novou adresu) ohledně odstoupení od kupní smlouvy z důvodu neplnění dohodnutých podmínek.

3) Na nově udávané adrese (Česká 156/6, Brno) se firma nenachází.

4) Trestní oznámení je možno podat na kterémkoli policejním oddělení nebo státním zastupitelství.

5) Náhradu škody řeší občansko právní soud, zde je potřeba podat žalobu (nejlépe hromadnou). Což stojí ovšem jen další peníze, nervy a čas.

6) Medializací problému (televize, tisk) pomůžete ostatním podvedeným, kteří nemají přístup na Internet. (Situaci to však bohužel nevyřeší.)

7) Podnět na FÚ v Roudnici nad Labem ohledně odvedené zálohy na DPH vyvolá zřejmě pouze paralelní právní spor o krácení daně.

Kdyby někdo věděl jak vymoct 20% za DPH, které stát dostal za zboží, které nebylo dodáno, rádi to zde zveřejníme.

Počet komentářů: 34

“Frital s.r.o. – souhrn informací”


 1. Dobrý den, také na internetu sleduji kauzu Frital. naše rodina si objednala okna a jejich instalace minulý rok a jak to tu tak sleduji, asi jsme jedni z poslednch, kteří okna dostali, instalace proběhla někdy v září. Ale dlouho po domluveném termínu, který byl někdy v červenci myslím. Navíc jsme je zřejmě dostali jen proto, že můj otec neustále do firmy jezdil a urgoval je. Po nějaké době okna prokazovala jasné vady plus byla špatně nainstalována. Chtěli jsme podat reklamaci, jednou byla vyslyšena a přijeli pracovníci, kteří okna jinak utěsnili, ale opět špatně. Na další reklamace už firma nebrala zřetel a nemohli jsme je jinak kontaktovat. Jenže když tu sleduju celou kauzu, tak vidím, že jsme z toho alespoň vyvázli takhle, narozdíl od některých, kteří svá okna či dveře ani nedostali a to zaplatili nemalé částky. Snad se věci hnou k lepšímu. My jsme po zjištění, že firma je vytunelována, vzdali jakékoliv pokusy o reklamaci, alesoň že ta okna už jsou usazena, v porovnání s ostatními jsme na tom ještě dobře.

  1
 2. Co dodat, ono je jedno jestli Frital nebo Euro Jordán, jde o to že je vše na systému a ten je v ČR hodně špatný a budeme se zase vymlouvat, že je to komunismem a totalitou, ale probudme se, ti lidé už davno nežijí nebo jsou v důchodu, tohle si dělame mi sami nikdo jiný a pokud budeme mlčet koukat se na naši vladu jak to vše řídí tak mame smůlu nic více, pochopte nejdeme dopředu spravnou cestou my chodíme cestou na Kypr a další země kde se ukláda kapitál ČR mějte se hezky a posílejte tam koruny pořad…

  2
 3. Jan Vršan

  Firma FRITAL neni k zastiženi ani na udané adrese a ani tet. neni k dispozici.
  Vyskoušel jsem volat ale ozval se mi jiny učastník
  a některá čisla jsou odpojena, ani bezplatna linka neni dostupná
  Já sice mám okna ale potřeboval jsem je seřidit v ramci zaruky,
  psal jsem na email ani to nedorazilo. Proto my připadá že tato firma
  neexistuje. Ale nedivím se proto že v tomto státě
  je to normálni těmto firmám pšenka kvete.

  3
 4. sidorová

  Zdravím všechny podvedené, dnes jsem si přečetla konečnou zprávu s insolvenčního rejstříku , že věřitelé z nezajištěných pohledávek( to jsme mi, kteří naletěli a zaplatili předem ) nedostanem nic jelikož nemájí z čeho dát. vše co měli podvodníci prodali vyplatili zajištěné věřitele Banky , leasing atd. a už nic nezbylo!!! A tímto kauza Frital končí a my své penízky už nikdy neuvidíme . Všem poškozeným přeji hodně štěstí !!! Míša michhrdinova@seznam.cz

  4


Napsat komentář

(číslicí) (*)

(*) = povinné pole