Vadné.cz - Upozorňujeme na vadné produkty a služby


Jak se zapojit

Naším cílem je poskytnout široké veřejnosti zkušenosti nás spotřebitelů s nejrůznějšími ne zcela bezvadnými produkty či službami. Zprostředkováváme tedy zkušenosti s vadným zbožím či službou.

Budeme velice potěšeni, když se do našeho projektu zapojíš i Ty a informuješ ostatní o svých nepříjemných zkušenostech s nějakým produktem či službou.

Jak na to? Je to velice jednoduché. Pomocí kontaktního formuláře nám napíšeš vzkaz a mi Tvůj příspěvek zveřejníme.

Stačí jen uvést jméno (bohatě postačí nick – přezdívka), e-mail a Tvou praktickou zkušenost s vadným zbožím, službou, obchodem apod.

Mnohokrát děkujeme všem co přispívají k rozvoji tohoto webu, bez vás by nebyl nikterak užitečný. Děkujeme!

Kontaktní formulář naleznete ZDE.

Jelikož náš informační server Vadne.cz shromažďuje zkušenosti návštěvníků tohoto webu, není v našich silách ověřovat pravdivost a původ uvedeného obsahu. Neručíme tedy za pravdivost zveřejněných příspěvků ani za případnou škodu vzniklou užitím informací publikovaných na serveru Vadne.cz
Komentář k článku či publikovaný příspěvek je duševním vlastnictvím autora, ten se však zříká veškerého podílu z případného vzniklého zisku.
Vyhrazujeme si právo bez udání důvodu mazat nevhodné komentáře či příspěvky. Upozorňujeme, že příspěvky musejí splňovat zákonné normy České republiky.