Vadné.cz - Upozorňujeme na vadné produkty a služby


Program vám pohlídá záruku

17. dubna 2011 Kategorie: Doporučujeme

Víte přesně kdy vám končí záruka na ledničku, pračku, notebook nebo třeba varnou konvici? Možná si vzpomenete, kdy jste zhruba kupovali svůj poslední spotřebič a konec záruční doby snadno dopočítáte přičtením dvou let. Ale konec záruční doby všech spotřebičů v domácnosti si snad ani pamatovat nelze. Navíc nyní je to i zbytečné, když to za vás pohlídá šikovný program.

Jednoduchý český program Záruky vám se správou vaší elektroniky efektivně pomůže. Program eviduje informace o záruční době a automaticky vás informuje o blížícím se termínu vypršení záruky. S tímto programem tak budete mít vždy výborný přehled a nestane se vám, že byste zbytečně promeškali termín, do kdy je možné vadné věci reklamovat.

Jednotlivé záznamy lze třídit, prohledávat, filtrovat i přehledně tisknout. Aktivováním hlídání záruk se bude program spouštět s Windows a sám bude denně upozorňovat na položky před koncem záruky.

Základní verze programu je zdarma, vážní zájemci si mohou koupit PRO verzi, která obsahuje další funkční rozšíření. Například v PRO verzi, kterou si může každý na dva měsíce vyzkoušet (poté může pokračovat ve freeware verzi), máte k dispozici na informace k položkám záruk další kolonky, které lze libovolně pojmenovat. K položkám lze také přiřadit jakékoliv přílohy-soubory. Můžete spravovat více databází, nechat je automaticky zálohovat nebo je synchronizovat přes FTP server, a udržet tak data aktuální na vícero počítačích. PRO verze obsahuje ještě editační tabulku, kde můžete upravovat záznamy hromadně, nejen mazat řádky, ale i přes Windows schránku data (tabulku, řádky, buňky) vkládat nebo naopak kopírovat třeba do Excelu.

Program Záruky

Autorem programu je Zdeněk Jantač a můžete si jej zdarma stáhnou na následující adrese:
http://vb.jantac.net/pages/zaruky.html
Najdete zde detailnější popis programu, další obrázky nebo třeba instalační požadavky.

Napsat komentář

(číslicí) (*)

(*) = povinné pole